Ana sayfa

Shenyang Top New Material Co.,Ltd

şirket Profili
 

2001 yılında kurulan Shenyang Top New Materials Co., Ltd., uzun yıllar boyunca kobalt bazlı alaşımlar, gümüş volfram alaşımları ve metal seramiklerin araştırılmasına, geliştirilmesine ve üretimine odaklandı. The company has established good cooperative relations with scientific research institutions such as the Metal Institution of the Chinese Academy of Sciences and Northeastern University and has researched and developed new products.

 

2012 yılının sonunda, şirket beş yıllık araştırma ve geliştirme sonrasında toz metalürjisi yöntemiyle kobalt bazlı alaşımların üretimi konusunda önemli teknik atılımlar gerçekleştirdi.Şirketin büyümesini hızlandırdı.Kobalt tabanlı alaşımlı testere diş ucu, valf topları, valf koltukları, borular, çubuklar, kaynak çubuğu kimyasal lif kesiciler, sıcak ekstrüzyon ölçekleri üretebilir,Termokopül koruyucu borular ve çoklu şekillerde kobalt bazlı alaşımlarŞirket, birçok yerli ve yurtdışındaki üreticilerle iş ilişkileri kurdu ve müşterilerin geniş onayını kazandı.

 

Şirketin ürettiği gümüş-tungsten alaşımları, tekdüze ve kompakt organizasyona sahiptir.İthalat ürünlerini tamamen değiştirebilir ve aynı zamanda Avrupa ve Amerika'nın gelişmiş ülkelerine ihraç edilebilir..

 

Şirket, esas olarak vakum veya düzenli basınçlı hassas döküm yoluyla kobalt bazlı alaşımlar gibi hassas döküm ürünleri üretmektedir.Parçal ürünleri Avrupa ve Amerika ülkelerine ihraç edilir..

 

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

2001 yılında kurulan Shenyang Top New Materials Co Ltd, uzun yıllardır kobalt bazlı alaşımlar, tungsten bazlı alaşımlar, nikel bazlı alaşımlar ve metal seramiklerin araştırma, geliştirme ve üretimine odaklanmıştır. Şirket, Çin Bilimler Akademisi ve Northeastern Üniversitesi Metal Enstitüsü gibi bilimsel araştırma kurumları ile iyi işbirliği ilişkileri kurdu ve birlikte yeni ürünler araştırdı ve geliştirdi.

2012 yılının sonunda şirket, şirketin gelişmesini güçlü bir şekilde teşvik eden 5 yıllık araştırma ve geliştirme sürecinden sonra bir toz metalurjik yöntemle kobalt bazlı alaşım üretimi konusunda önemli teknik atılımlar gerçekleştirdi. Şu anda, kobalt bazlı alaşım testere dişi uçları, valf bilyaları, valf yuvaları, borular, çubuklar, kaynak çubukları kimyasal elyaf kesiciler, sıcak ekstrüzyon kalıpları, termokupl koruyucu borular ve çok şekilli kobalt bazlı alaşımlar üretebilmektedir. Şimdi, şirket müşterilerden geniş onayı kazanan, yurtiçi ve yurtdışı sayısız üretici ile iş ilişkileri kurmuştur.

Şirket tarafından üretilen gümüş-tungsten alaşımları, üniform ve kompakt bir organizasyona sahiptir, ithal ürünlerin yerini tamamen alabilir ve aynı zamanda Avrupa ve Amerika'nın gelişmiş ülkelerine ihraç edilir.

Şirket esas olarak, kobalt bazlı alaşımlar ve nikel bazlı alaşımlar gibi hassas döküm ürünlerini vakumlu hassas döküm veya normal basınçlı hassas döküm ile üretmektedir. Kısmi ürünleri Avrupa ve Amerika ülkelerine ihraç edilmektedir.

Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
Shenyang Top New Material Co.,Ltd
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SYTOP

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 3million-5million

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 50% - 60%