Ana sayfa

Shenyang Top New Material Co.,Ltd

şirket Profili

2001 yılında kurulan Shenyang Top Yeni Malzeme Co, Ltd araştırma, geliştirme ve kobalt bazlı alaşımların, gümüş tungsten alaşımlarının üretimi ve üretimi için yoğunlaştı. Şirket, Çin Bilimler Akademisi Metal Enstitüsü ve Northeastern Üniversitesi gibi Bilimsel araştırma kurumları ile iyi işbirliği ilişkileri kurmuş ve birlikte yeni ürünler araştırmış ve geliştirmiştir.

2012 yılı sonunda, şirketin 5 yıl süren araştırma ve geliştirme çalışmalarından sonra toz metalürjik yöntemle kobalt bazlı alaşım üretimi konusunda önemli teknik atılımlar yaptı. Şu anda kobalt bazlı alaşım testere dişi uçları, valf topları, valf yuvaları, borular, çubuklar, kaynak çubuğu kimyasal elyaf kesiciler, sıcak ekstrüzyon kalıpları, termokupl koruyucu borular ve çoklu şekilli kobalt bazlı alaşımlar üretebilir. Şimdi, şirket yurtiçinde ve yurtdışında sayısız üretici ile ticari ilişkiler kurdu ve müşterilerden geniş çapta onay aldı.

Şirket tarafından üretilen ve tek tip ve kompakt bir organizasyona sahip olan gümüş-tungsten alaşımları ithal ürünlerin yerini alabilir ve aynı anda Avrupa ve Amerika'nın gelişmiş ülkelerine ihraç edilir.

Şirket ağırlıklı olarak vakumlu hassas döküm veya normal basınçlı hassas döküm yoluyla kobalt bazlı alaşımlar gibi hassas döküm ürünleri üretmektedir. Kısmi ürünleri Avrupa ve Amerika ülkelerine ihraç edilmektedir.

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

2001 yılında kurulan Shenyang Top New Materials Co Ltd, uzun yıllardır kobalt bazlı alaşımlar, tungsten bazlı alaşımlar, nikel bazlı alaşımlar ve metal seramiklerin araştırma, geliştirme ve üretimine odaklanmıştır. Şirket, Çin Bilimler Akademisi ve Northeastern Üniversitesi Metal Enstitüsü gibi bilimsel araştırma kurumları ile iyi işbirliği ilişkileri kurdu ve birlikte yeni ürünler araştırdı ve geliştirdi.

2012 yılının sonunda şirket, şirketin gelişmesini güçlü bir şekilde teşvik eden 5 yıllık araştırma ve geliştirme sürecinden sonra bir toz metalurjik yöntemle kobalt bazlı alaşım üretimi konusunda önemli teknik atılımlar gerçekleştirdi. Şu anda, kobalt bazlı alaşım testere dişi uçları, valf bilyaları, valf yuvaları, borular, çubuklar, kaynak çubukları kimyasal elyaf kesiciler, sıcak ekstrüzyon kalıpları, termokupl koruyucu borular ve çok şekilli kobalt bazlı alaşımlar üretebilmektedir. Şimdi, şirket müşterilerden geniş onayı kazanan, yurtiçi ve yurtdışı sayısız üretici ile iş ilişkileri kurmuştur.

Şirket tarafından üretilen gümüş-tungsten alaşımları, üniform ve kompakt bir organizasyona sahiptir, ithal ürünlerin yerini tamamen alabilir ve aynı zamanda Avrupa ve Amerika'nın gelişmiş ülkelerine ihraç edilir.

Şirket esas olarak, kobalt bazlı alaşımlar ve nikel bazlı alaşımlar gibi hassas döküm ürünlerini vakumlu hassas döküm veya normal basınçlı hassas döküm ile üretmektedir. Kısmi ürünleri Avrupa ve Amerika ülkelerine ihraç edilmektedir.

resim.alt
resim.alt
resim.alt
resim.alt
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : SYTOP

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 3million-5million

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 50% - 60%